poniedziałek, 25 lutego 2013

;D

Notka na szybko. Odpowiadam na komentarz Toramee:
"Osobiście jakoś nie lubię przeprowadzek. Zbyt mocno przywiązuję się do ludzi i miejsc, by je od tak z łatwością opuszczac.
Pozdrawiam ;)"
Otóż nie przeprowadzam się daleko bo tylko 10km. Jak widzicie mam blisko do mojego brata. ;D
I otóż dziewczyny (może też chłopaki) słuchajcie mam do was wielką prośbę. Pisałem kiedyś z dziewczyną. Jak na razie kontakt nam się urwał, lecz jednak mam nadzieję, że nie długo wróci. ;D I słuchajcie ona prowadzi bloga. No tak kto w tym wieku go nie prowadzi? ;D Jednak nie w tym rzecz. Ona uwielbia książki. Jest mistrzem w tych sprawach. ;D I teraz postanowiła sama coś stworzyć. I właśnie o tym jest jej blog. Jak na razie to są początki i akcja jest mało rozwinięta. Jednak mogę wam zagwarantować, że dalej będzie o wiele lepiej. Wiem bo czytałem o wiele więcej niż ona ma na blogu bo mam to na poczcie. A więc zapraszam do niej na bloga: http://nemosiascie.blogspot.com/. Ach i od razu wyjaśniam sprawę ona nie prosiła mnie o udostępnienie. Uwielbiam jej bloga i chciałbym, żeby miała wiele komentarzy i obserwatorów.
I kolejna sprawa. Czemu tak mało piszę? Ostatnio zostałem oskarżony o coś czego nie zrobiłem. Sprawa jest bardzo skomplikowana i nie wiadomo co z tym będzie. A i również zastanawiam się czy nie wrócić do Polski. Za dużo tutaj w tym miejscu przeżywam.


2 komentarze:

Toramee pisze...

Aaa, no chyba że tak :P
Moja najbliższa przeprowadzka polegała na przeniesieniu się spod numerka 22 do 24 w tym samym bloku. Nawet piętra nie zmieniłam ;D

Ciężko mi coś poradzić w sprawie niesłusznego oskarżenia, bo nic o nim nie wspomniałeś, ale szczerze interesuje mnie to co się stało...

creatina pisze...

Piosenka <#

Uwielbiam jej bloga i jej twórczość *-*

Powodzenia!