wtorek, 26 lutego 2013

;D

Znów notka na szybko i znów odpowiadam na komentarz Torame: "Ciężko mi coś poradzić w sprawie niesłusznego oskarżenia, bo nic o nim nie wspomniałeś, ale szczerze interesuje mnie to co się stało..."
Otóż to nie jest żadne zabójstwo, gwałt  czy kradzież. To jest powiązane z moją grupą taneczną. I z wyrzuceniem mnie z niej. Za bardzo kocham ludzi z mojej grupy, żeby się tak łatwo poddać, więc postanowiłem przeprowadzić małe śledztwo. Jak na razie dowiedziałem się no cóż wiele. Dowiedziałem się, że powodem dla którego mnie wyrzucili jest, że podejrzewają mnie o sprzedaniu całego układu grupie tanecznej z którą cały czas rywalizujemy. Śledziłem "szefa" tamtej grupy przez okrągłe dwa tygodnie i dowiedziałem się kto mu nasz układ sprzedał!. I tu właśnie sprawa się komplikuje.
Jak na razie tyle wam mogę powiedzieć. Mam nadzieję, że wchodzicie na bloga do Nemosiastej ♥ http://nemosiascie.blogspot.com/

4 komentarze:

Toramee pisze...

No to chamsko, że cię tak wyrzucili .__. Cóż, myślę jednak że jakieś dowody da się uzyskać i że do grupy jeszcze wrócisz. W ogóle to jaki to taniec?

Nemosiaście ♥ pisze...

Paul ♥ Zabiję Cię! ;D Jejku dziękuję, dziękuję, dziękuję.

creatina pisze...

Cały czas :) Ma piękną twórczość.

Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje "dochodzenie"!

Aparatka ;3 pisze...

Haha xD Dobry pomysł z dochodzeniem c: